LDH-45A-350WDA
LDH-45A-350WDA MEAN WELL USA Inc.
LDH-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC BOOST 24-86V 350MA
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (74.9mm x 53.1mm x 22.6mm)
Voltage - Output: 24 ~ 86V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC BOOST 24-86V 350MA, Packaging: Box, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (74.9mm x 53.1mm x 22.6mm), Voltage - Output: 24 ~ 86V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 91%, Topology: Boost, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 9V, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції LDH-45A-350WDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-45A-350WDA LDH-45A-350WDA Виробник : MEAN WELL LDH-45-spec.pdf LED Power Supplies 9-18Vin 24-86V Wire 350mA 30.1W DALI