LDH-45A-500WDA
LDH-45A-500WDA MEAN WELL USA Inc.
LDH-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC BOOST 24-86V 500MA
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (74.9mm x 53.1mm x 22.6mm)
Voltage - Output: 24 ~ 86V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 43 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 43W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 24÷86VDC; Iin: 4.1A; OUT: 1, Type of converter: DC/DC, Power: 43W, Input voltage: 9...18V DC, Output voltage: 24...86V DC, Output current: 0.5A, Mounting: cables, Manufacturer series: LDH-45, Body dimensions: 75x53x22.7mm, Efficiency: 90%, Operating temperature: -40...70°C, Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP; voltage drop BOP, Number of outputs: 1, Converter features: PWM dimming, Operating modes: constant current, Application: LED, Cable length: 0.1m, Input current: 4.1A.
Інші пропозиції LDH-45A-500WDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-45A-500WDA LDH-45A-500WDA Виробник : MEAN WELL LDH-45-spec.pdf LED Power Supplies 9-18Vin 24-86Vout 500mA 43W wire DALI
товару немає в наявності
LDH-45A-500WDA LDH-45A-500WDA Виробник : MEAN WELL LDH-45(DA)-spec.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 43W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 24÷86VDC; Iin: 4.1A; OUT: 1
Type of converter: DC/DC
Power: 43W
Input voltage: 9...18V DC
Output voltage: 24...86V DC
Output current: 0.5A
Mounting: cables
Manufacturer series: LDH-45
Body dimensions: 75x53x22.7mm
Efficiency: 90%
Operating temperature: -40...70°C
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP; voltage drop BOP
Number of outputs: 1
Converter features: PWM dimming
Operating modes: constant current
Application: LED
Cable length: 0.1m
Input current: 4.1A