LDH-45A-700DA
LDH-45A-700DA MEAN WELL USA Inc.
LDH-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC BOOST 24-64V 700MA
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Voltage - Output: 24 ~ 64V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 45 W
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 44.8W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 24÷64VDC; Iin: 4.2A, Type of converter: DC/DC, Power: 44.8W, Input voltage: 9...18V DC, Output voltage: 24...64V DC, Input current: 4.2A, Output current: 0.7A, Mounting: THT, Manufacturer series: LDH-45, Body dimensions: 75x53x22.7mm, Efficiency: 90%, Operating temperature: -40...70°C, Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP; voltage drop BOP, Converter features: PWM dimming, Number of outputs: 1, Application: LED, Operating modes: constant current.
Інші пропозиції LDH-45A-700DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-45A-700DA LDH-45A-700DA Виробник : MEAN WELL LDH-45-spec.pdf LED Power Supplies 9-18Vin 24-64Vout 700mA 44.8W TH DALI
товару немає в наявності
LDH-45A-700DA LDH-45A-700DA Виробник : MEAN WELL LDH-45(DA)-spec.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 44.8W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 24÷64VDC; Iin: 4.2A
Type of converter: DC/DC
Power: 44.8W
Input voltage: 9...18V DC
Output voltage: 24...64V DC
Input current: 4.2A
Output current: 0.7A
Mounting: THT
Manufacturer series: LDH-45
Body dimensions: 75x53x22.7mm
Efficiency: 90%
Operating temperature: -40...70°C