Продукція > MEAN WELL > LDH-45A-700W
LDH-45A-700W
LDH-45A-700W MEAN WELL
Mean_Well_LED-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 44W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12÷64VDC; Iin: 4.2A; OUT: 1
Type of converter: DC/DC
Power: 44W
Input voltage: 9...18V DC
Output voltage: 12...64V DC
Input current: 4.2A
Output current: 0.7A
Mounting: cables
Manufacturer series: LDH-45
Body dimensions: 75x53x22.7mm
Efficiency: 95%
Operating temperature: -40...70°C
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP; voltage drop BOP
Converter features: PWM dimming
Number of outputs: 1
Application: LED
Cable length: 0.1m
Operating modes: constant current
на замовлення 97 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LDH-45A-700W - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 44.8 W, 64 V, 700 mA, tariffCode: 85044082, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 64V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 700mA, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Chassis, Dimmsteuerung: Analog, PWM, Eingangsspannung, max.: 18V, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 9V, Produktpalette: LDH-45, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 44.8W, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-45A-700W LDH-45A-700W Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDH-45-spec.pdf Description: LED DRVR CC BOOST 12-64V 700MA
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (74.9mm x 53.1mm x 22.6mm)
Voltage - Output: 12 ~ 64V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 45 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 129 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-45A-700W LDH-45A-700W Виробник : Mean-Well USA, Inc. ldh45spec.pdf DC/DC LED Power Supply 44.8W Single 7-Pin
на замовлення 381 шт:
Мінімальне замовлення: 12
на замовлення 97 шт:
Мінімальне замовлення: 11
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LDH-45A-700W LDH-45A-700W Виробник : MEAN WELL 2864649.pdf Description: MEAN WELL - LDH-45A-700W - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 44.8 W, 64 V, 700 mA
tariffCode: 85044082
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 64V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 700mA
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Chassis
Dimmsteuerung: Analog, PWM
Eingangsspannung, max.: 18V
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9V
Produktpalette: LDH-45
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 44.8W
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
LDH-45A-700W LDH-45A-700W Виробник : MEAN WELL LDH-45%28DA%29-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 700mA, 12...64VDC, -40...+85 C, wire style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LDH-45A-700W LDH-45A-700W Виробник : MEAN WELL LDH-45%28DA%29-spec.pdf DC/DC, для LED, Вхід: 9-18VDC, Вихід: 700mA, 12...64VDC, -40...+85 C, wire style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LDH-45A-700W LDH-45A-700W Виробник : MEAN WELL LDH-45-spec.pdf LED Power Supplies 9-18Vin 12-64Vout 700mA 44.8W wire CC