Продукція > MEAN WELL > LDH-45A-700WDA
LDH-45A-700WDA
LDH-45A-700WDA MEAN WELL
2864649.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - LDH-45A-700WDA - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 44.8 W, 64 V, 700 mA, Digital
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 64V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 700mA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Chassis
Dimmsteuerung: Digital
Eingangsspannung, max.: 18V
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9V
Produktpalette: LDH-45
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 44.8W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LDH-45A-700WDA - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 44.8 W, 64 V, 700 mA, Digital, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 64V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 700mA, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Chassis, Dimmsteuerung: Digital, Eingangsspannung, max.: 18V, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 9V, Produktpalette: LDH-45, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 44.8W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Інші пропозиції LDH-45A-700WDA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-45A-700WDA LDH-45A-700WDA Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDH-45-spec.pdf Description: LED DRVR CC BOOST 24-64V 700MA
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (74.9mm x 53.1mm x 22.6mm)
Voltage - Output: 24 ~ 64V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 45 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
LDH-45A-700WDA LDH-45A-700WDA Виробник : MEAN WELL LDH-45-spec.pdf LED Power Supplies 9-18Vin 24-64V Wire 700mA 44.8W DALI
товару немає в наявності
LDH-45A-700WDA LDH-45A-700WDA Виробник : MEAN WELL LDH-45(DA)-spec.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 44.8W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 24÷64VDC; Iin: 4.2A
Type of converter: DC/DC
Power: 44.8W
Input voltage: 9...18V DC
Output voltage: 24...64V DC
Input current: 4.2A
Output current: 0.7A
Mounting: cables
Manufacturer series: LDH-45
Body dimensions: 75x53x22.7mm
Efficiency: 90%
Operating temperature: -40...70°C