LDH-45B-1050DA
LDH-45B-1050DA MEAN WELL USA Inc.
LDH-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC BOOST 36-43V 1.05A
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Voltage - Output: 36 ~ 43V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 18V
Part Status: Active
Power (Watts): 45 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BOOST 36-43V 1.05A, Packaging: Box, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm), Voltage - Output: 36 ~ 43V, Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Voltage - Input (Max): 32V, Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Topology: Boost, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 18V, Part Status: Active, Power (Watts): 45 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-45B-1050DA LDH-45B-1050DA Виробник : MEAN WELL LDH-45-spec.pdf LED Power Supplies 18-32Vin 36-43V TH 1050mA 45.15W DALI