Продукція > MEAN WELL > LDH-45B-500DA
LDH-45B-500DA
LDH-45B-500DA MEAN WELL
2864649.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - LDH-45B-500DA - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 43 W, 86 V, 500 mA, Digital
tariffCode: 85044082
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 86V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 500mA
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
Dimmsteuerung: Digital
Eingangsspannung, max.: 32V
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 18V
Produktpalette: LDH-45
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 43W
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LDH-45B-500DA - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, Konstantstrom, LED-Beleuchtung, LDH-45, 43 W, 86 V, 500 mA, Digital, tariffCode: 85044082, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 86V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 500mA, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage, Dimmsteuerung: Digital, Eingangsspannung, max.: 32V, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 18V, Produktpalette: LDH-45, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 43W, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Інші пропозиції LDH-45B-500DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-45B-500DA LDH-45B-500DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDH-45-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BOOST 36-86V 500MA
Packaging: Box
Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Voltage - Output: 36 ~ 86V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE
Efficiency: 94%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 18V
Part Status: Active
Power (Watts): 43 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
LDH-45B-500DA LDH-45B-500DA Виробник : MEAN WELL LDH-45-spec.pdf LED Power Supplies 18-32Vin 36-86Vout 500mA 43W TH DALI