LDH-65-1050
LDH-65-1050 MEAN WELL
LDH-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 9.5-32Vin 12.5-60V 63W 1050mA TH
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BST 12.5-60V 1.05A, Packaging: Box, Features: OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm), Voltage - Output: 12.5 ~ 60V, Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Voltage - Input (Max): 32V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 95.5%, Topology: Boost, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 9.5V, Power (Watts): 63 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-65-1050 LDH-65-1050 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LDH-65-spec.pdf Description: LED DRIVER CC BST 12.5-60V 1.05A
Packaging: Box
Features: OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Voltage - Output: 12.5 ~ 60V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 95.5%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 9.5V
Power (Watts): 63 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-65-1050 LDH-65-1050 Виробник : MEAN WELL LDH-65-spec.pdf DC/DC для LED, 63W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 1050мА, 12.5...60VDC, -40...+60 C Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDH-65-1050 LDH-65-1050 Виробник : MEAN WELL LDH-65-spec.pdf DC/DC для LED, 63W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 1050мА, 12.5...60VDC, -40...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт