LDH-65-1050W
LDH-65-1050W MEAN WELL USA Inc.
LDH-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC-DC STEP-UP CONSTANT CURRENT L
Packaging: Box
Features: OVP, SCP
Size / Dimension: 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Voltage - Output: 12.5 ~ 60V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 32V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 95.5%
Topology: Boost
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 9.5V
Part Status: Active
Power (Watts): 63 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 56 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - LDH-65-1050W - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LED-Beleuchtung, LDH-65 Series, 63 W, 60 VDC, 1.05 A, Analog, PWM, tariffCode: 85044095, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 60VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 1.05A, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar, DC/DC-Wandlermontage: Chassis, Dimmsteuerung: Analog, PWM, Eingangsspannung, max.: 32VDC, euEccn: NLR, Eingangsspannung, min.: 9.5VDC, Produktpalette: LDH-65 Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung, Ausgangsleistung, max.: 63W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDH-65-1050W LDH-65-1050W Виробник : MEAN WELL LDH-65-spec.pdf LED Power Supplies 9.5-32Vin 12.5-60V 63W 1050mA wire
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LDH-65-1050W LDH-65-1050W Виробник : MEAN WELL 3965047.pdf Description: MEAN WELL - LDH-65-1050W - LED-Treiber, DC/DC-Wandler, LED-Beleuchtung, LDH-65 Series, 63 W, 60 VDC, 1.05 A, Analog, PWM
tariffCode: 85044095
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 60VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.05A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Einstellbar
DC/DC-Wandlermontage: Chassis
Dimmsteuerung: Analog, PWM
Eingangsspannung, max.: 32VDC
euEccn: NLR
Eingangsspannung, min.: 9.5VDC
Produktpalette: LDH-65 Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 63W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 4 шт:
LDH-65-1050W Виробник : Mean-Well USA, Inc. LDH-65-spec.pdf LDH-65-1050W
товару немає в наявності
LDH-65-1050W LDH-65-1050W Виробник : MEAN WELL LDH-65-spec.pdf DC/DC для LED, 63W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 1050мА, 12.5...60VDC, -40...+60 C, wire style Група товару: DC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LDH-65-1050W LDH-65-1050W Виробник : MEAN WELL LDH-65-spec.pdf DC/DC для LED, 63W Вхід: 9.5-32VDC, Вихід: 1050мА, 12.5...60VDC, -40...+60 C, wire style Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт