LDI1117-1.5H
LDI1117-1.5H Diotec Semiconductor
ldi1117h.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: IC REG LINEAR 1.5V 1.35A SOT-223
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.35A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 10 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V
Control Features: Current Limit
Voltage Dropout (Max): 1.25V @ 1A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 2405 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.5V 1.35A SOT-223, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1.35A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 10 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V, Control Features: Current Limit, Voltage Dropout (Max): 1.25V @ 1A, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Інші пропозиції LDI1117-1.5H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDI1117-1.5H LDI1117-1.5H Виробник : Diotec Semiconductor ldi1117h.pdf LDO Regulator Pos 1.5V 1A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
товару немає в наявності
LDI1117-1.5H LDI1117-1.5H Виробник : Diotec Semiconductor ldi1117h.pdf Description: IC REG LINEAR 1.5V 1.35A SOT-223
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.35A
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
товару немає в наявності
LDI1117-1.5H LDI1117-1.5H Виробник : Diotec Semiconductor ldi1117h.pdf LDO Voltage Regulators VR, SOT-223, 20V, 1.485V, 1.515V