LDI1117-2.5D
LDI1117-2.5D Diotec Semiconductor
ldi1117d.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
LDO Regulator Pos 2.5V 1A 8-Pin SO T/R
на замовлення 3890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 2.5V 1.35A 8-SO, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1.35A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 10 mA, Voltage - Input (Max): 15V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SO, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Current Limit, PSRR: 75dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.25V @ 1A, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Інші пропозиції LDI1117-2.5D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDI1117-2.5D LDI1117-2.5D Виробник : Diotec Semiconductor ldi1117d.pdf LDO Regulator Pos 2.5V 1A 8-Pin SO T/R
товару немає в наявності
LDI1117-2.5D LDI1117-2.5D Виробник : Diotec Semiconductor ldi1117d.pdf Description: IC REG LINEAR 2.5V 1.35A 8-SO
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.35A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 10 mA
Voltage - Input (Max): 15V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SO
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Current Limit
PSRR: 75dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.25V @ 1A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
товару немає в наявності
LDI1117-2.5D LDI1117-2.5D Виробник : Diotec Semiconductor ldi1117d.pdf LDO Voltage Regulators VR, SO-8, 20V, 2.475V, 2.525V