LDI1117-3.3U-AQ
LDI1117-3.3U-AQ Diotec Semiconductor
Виробник: Diotec Semiconductor
SOT-89, 18V, 3.267V, 3.333V, 150C, 5mA, AEC-Q100
Написати відгук
Category: LDO fixed voltage regulators, Description: IC: voltage regulator; LDO,fixed; 3.3V; 1A; SOT89; SMD; -55÷150°C, Type of integrated circuit: voltage regulator, Kind of voltage regulator: fixed; LDO, Output voltage: 3.3V, Output current: 1A, Case: SOT89, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...150°C, Number of channels: 1, Application: automotive industry.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: IC: voltage regulator; LDO,fixed; 3.3V; 1A; SOT89; SMD; -55÷150°C
Type of integrated circuit: voltage regulator
Kind of voltage regulator: fixed; LDO
Output voltage: 3.3V
Output current: 1A
Case: SOT89
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...150°C