LDI734C3.3EN
LDI734C3.3EN DIOTEC SEMICONDUCTOR
ldi734cen.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: LDO fixed voltage regulators
Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 3.3V; 0.3A; SOT23-5; SMD
Type of integrated circuit: voltage regulator
Kind of voltage regulator: fixed; LDO; linear
Voltage drop: 0.17V
Output voltage: 3.3V
Output current: 0.3A
Case: SOT23-5
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Operating temperature: -40...125°C
Tolerance: ±1%
Number of channels: 1
Input voltage: 1.4...5.5V
Manufacturer series: LDI734CxxEN
на замовлення 2840 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LDO fixed voltage regulators, Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 3.3V; 0.3A; SOT23-5; SMD, Type of integrated circuit: voltage regulator, Kind of voltage regulator: fixed; LDO; linear, Voltage drop: 0.17V, Output voltage: 3.3V, Output current: 0.3A, Case: SOT23-5, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Operating temperature: -40...125°C, Tolerance: ±1%, Number of channels: 1, Input voltage: 1.4...5.5V, Manufacturer series: LDI734CxxEN.