LDI75L3.3UA
LDI75L3.3UA Diotec Semiconductor
ldi75l00ua.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-243AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 24V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-89
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Voltage Dropout (Max): 0.055V @ 1mA
на замовлення 879 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LDO fixed voltage regulators, Description: IC: voltage regulator; linear,fixed; 3.3V; 0.1A; SOT89; SMD; ±2%, Tolerance: ±2%, Manufacturer series: LDI75LxxUA, Mounting: SMD, Output current: 0.1A, Voltage drop: 55mV, Number of channels: 1, Input voltage: 4.3...24V, Output voltage: 3.3V, Kind of package: reel; tape, Kind of voltage regulator: fixed; linear, Case: SOT89, Type of integrated circuit: voltage regulator, Operating temperature: -40...85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDI75L3.3UA LDI75L3.3UA Виробник : Diotec Semiconductor ldi75l00ua.pdf LDO Voltage Regulators VR, SOT-89, 24V, 3.234V, 3.366V
на замовлення 457 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Description: IC: voltage regulator; linear,fixed; 3.3V; 0.1A; SOT89; SMD; ±2%
Tolerance: ±2%
Manufacturer series: LDI75LxxUA
Mounting: SMD
Output current: 0.1A
Voltage drop: 55mV
Number of channels: 1
Input voltage: 4.3...24V
Output voltage: 3.3V
Kind of package: reel; tape
Kind of voltage regulator: fixed; linear
Case: SOT89
Type of integrated circuit: voltage regulator
Operating temperature: -40...85°C
на замовлення 666 шт:
Мінімальне замовлення: 16
LDI75L3.3UA Виробник : Diotec Electronics ldi75l00ua.pdf Voltage Regulator, SOT-89, 24V
на замовлення 713 шт:
LDI75L3.3UA LDI75L3.3UA Виробник : Diotec Semiconductor ldi75l00ua.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-243AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 24V
Number of Regulators: 1