LDI92-B3.3EN
LDI92-B3.3EN Diotec Semiconductor
ldi92ben.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
PSRR: 68dB ~ 45dB (10Hz ~ 10kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.16V @ 100mA
Написати відгук
Description: IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, PSRR: 68dB ~ 45dB (10Hz ~ 10kHz), Voltage Dropout (Max): 0.16V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Інші пропозиції LDI92-B3.3EN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LDI92-B3.3EN LDI92-B3.3EN Виробник : Diotec Semiconductor ldi92ben.pdf Description: IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable