Продукція > LUMEX > LDS-CA12RI
LDS-CA12RI
LDS-CA12RI Lumex
44837378649378592lds-ca12ri.pdf
Виробник: Lumex
Display Segmented Module 1DIGIT 15LED Green CC 10-Pin DIP Module
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY 7-SEG 1" SGL GREEN 10DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 10-DIP (1.200", 30.48mm), Color: Green, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 1.339" H x 0.945" W x 0.413" D (34.00mm x 24.00mm x 10.50mm), Number of Characters: 1, Millicandela Rating: 6.3mcd, Common Pin: Common Cathode, Digit/Alpha Size: 1.00" (25.40mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 4.4V, Current - Test: 10mA, Wavelength - Peak: 565nm, Power Dissipation (Max): 105mW, Part Status: Active.
Інші пропозиції LDS-CA12RI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
LDS-CA12RI LDS-CA12RI Виробник : Lumex Opto/Components Inc. LDS-CA12RI.pdf Description: DISPLAY 7-SEG 1" SGL GREEN 10DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-DIP (1.200", 30.48mm)
Color: Green
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 1.339" H x 0.945" W x 0.413" D (34.00mm x 24.00mm x 10.50mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 6.3mcd
Common Pin: Common Cathode
Digit/Alpha Size: 1.00" (25.40mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 4.4V
Current - Test: 10mA
Wavelength - Peak: 565nm
Power Dissipation (Max): 105mW
Part Status: Active
товару немає в наявності
LDS-CA12RI LDS-CA12RI Виробник : Lumex LDS-CA12RI.pdf LED Displays & Accessories 1" Single Num Green