LE75S140CD
LE75S140CD Condor / SL Power
LE75SCD-1203554.pdf
Виробник: Condor / SL Power
LED Power Supplies 75W 90-305VAC 27-54V CC - DIMMING
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 27-54V 1.47A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.91" L x 2.66" W x 1.46" H (150.0mm x 67.5mm x 37.0mm), Voltage - Output: 27 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, CSA, EN, UL, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.47A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LE75S140CD LE75S140CD Виробник : SL POWER / Advanced Energy LE75SCD_Data_sheet.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 27-54V 1.47A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.91" L x 2.66" W x 1.46" H (150.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 27 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, CSA, EN, UL
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.47A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LE75S140CD LE75S140CD Виробник : SL Power LE75SCD-3399531.pdf LED Power Supplies 75W 90-305VAC 27-54V CC - DIMMING