LE87100NQCT
LE87100NQCT Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: IC TELECOM INTERFACE 100MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-VQFN Exposed Pad
Output Type: Single-Ended
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Current Feedback
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply: 16mA (x2 Channels)
Slew Rate: 1200V/µs
Gain Bandwidth Product: 100 MHz
Supplier Device Package: 16-QFN (4x4)
Number of Circuits: 2
Current - Output / Channel: 400 mA
-3db Bandwidth: 180 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 8 V
Voltage - Supply Span (Max): 12 V
на замовлення 4970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC TELECOM INTERFACE 100MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-VQFN Exposed Pad, Output Type: Single-Ended, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Current Feedback, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Current - Supply: 16mA (x2 Channels), Slew Rate: 1200V/µs, Gain Bandwidth Product: 100 MHz, Supplier Device Package: 16-QFN (4x4), Number of Circuits: 2, Current - Output / Channel: 400 mA, -3db Bandwidth: 180 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 8 V, Voltage - Supply Span (Max): 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LE87100NQCT Виробник : Microchip Technology mchp_s_a0009553862_1-2274928.pdf Buffers & Line Drivers 1CH 100MHz Line Driver, T&R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LE87100NQCT Виробник : Microchip Technology / Atmel mchp_s_a0009553862_1-2274928.pdf Buffers & Line Drivers 1CH 100MHz Line Driver, T&R
LE87100NQCT LE87100NQCT Виробник : Microchip Technology Description: IC TELECOM INTERFACE 100MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Single-Ended
Mounting Type: Surface Mount
Slew Rate: 1200V/µs
Number of Circuits: 2
-3db Bandwidth: 180 MHz