Продукція > SENSATA / AIRPAX > LELB1-1-51-65.0-1-01-V
LELB1-1-51-65.0-1-01-V
LELB1-1-51-65.0-1-01-V SENSATA / AIRPAX
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Виробник: SENSATA / AIRPAX
Description: SENSATA / AIRPAX - LELB1-1-51-65.0-1-01-V - Hydraulisch-magnetischer Schutzschalter, LEL Series, 65 A, 1-polig, 240 V
tariffCode: 85362090
productTraceability: No
Spannungsfestigkeit: 1.25kV
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 65A
euEccn: NLR
Polzahl: 1-polig
isCanonical: Y
Ausschaltvermögen: -
hazardous: false
Auslösezeit: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
AC-Eingangsspannung: 240V
usEccn: EAR99
Produktpalette: LEL Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSATA / AIRPAX - LELB1-1-51-65.0-1-01-V - Hydraulisch-magnetischer Schutzschalter, LEL Series, 65 A, 1-polig, 240 V, tariffCode: 85362090, productTraceability: No, Spannungsfestigkeit: 1.25kV, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 65A, euEccn: NLR, Polzahl: 1-polig, isCanonical: Y, Ausschaltvermögen: -, hazardous: false, Auslösezeit: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, AC-Eingangsspannung: 240V, usEccn: EAR99, Produktpalette: LEL Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LELB1-1-51-65.0-1-01-V Виробник : Sensata-Airpax ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR 65A LEVER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 65A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Number of Poles: 1
товару немає в наявності
LELB1-1-51-65.0-1-01-V LELB1-1-51-65.0-1-01-V Виробник : AIRPAX ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, Hyd Mag, 1 pole, 250VAC, 10A,panel seal