LF-3110KB KEMET
LF-3110KB
Виробник: KEMET
Description: LINE FILTER 450VDC 450VAC CHAS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Threaded Post (M8)
Applications: General Purpose
Voltage - Rated DC: 450V
Voltage - Rated AC: 450V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V
Current: 110 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LF-3110KB KEMET
Description: LINE FILTER 450VDC 450VAC CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Threaded Post (M8), Applications: General Purpose, Voltage - Rated DC: 450V, Voltage - Rated AC: 450V, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 400 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 400 V, Current: 110 A.
Інші пропозиції LF-3110KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LF-3110KB LF-3110KB Виробник : KEMET TOK_NF101-1316954.pdf Power Line Filters 440V 110A 300mOhms 3 Phase Screw Term