LF-FMR120YSIII
LF-FMR120YSIII Lifud Technology Co., Ltd.
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
AC/DC, 120W, Вхід: 198-264VAC/200-264VDC, Вихід: 300...750mA/54...230V, розміри 245x30x21 мм, -30...+60 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 149 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 120W; 54÷230VDC; 300÷750mA; IP20, Manufacturer series: LF-FMR, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -30...60°C, Body dimensions: 280x30x21mm, Output current: 300...750mA, Power: 0.12kW, Output voltage: 54...230V DC, Number of outputs: 1, Efficiency: 94%, Supply voltage: 220...240V AC, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant current, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Application: LED.
Інші пропозиції LF-FMR120YSIII
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LF-FMR120YSIII
+1
LF-FMR120YSIII Виробник : Lifud Technology Co., Ltd. LF-FMR120YSIII.pdf Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 120W; 54÷230VDC; 300÷750mA; IP20
Manufacturer series: LF-FMR
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Operating temperature: -30...60°C
Body dimensions: 280x30x21mm
Output current: 300...750mA
Power: 0.12kW
Output voltage: 54...230V DC
Number of outputs: 1
Efficiency: 94%