LF-FMR150YS
  • LF-FMR150YS
  • LF-FMR150YS
LF-FMR150YS Lifud Technology Co., Ltd.
LF-FMR150YS.pdf
Виробник: Lifud Technology Co., Ltd.
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 150W; 128÷350VDC; 350÷700mA; IP20
Operating modes: constant current
Application: LED
IP rating: IP20
Kind of power supply: LED
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Operating temperature: -30...60°C
Body dimensions: 280x30x21mm
Power: 150W
Output current: 350...700mA
Number of outputs: 1
Supply voltage: 220...240V AC
Output voltage: 128...350V DC
Efficiency: 95%
Manufacturer series: LF-FMR
Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP
на замовлення 43 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 150W; 128÷350VDC; 350÷700mA; IP20, Operating modes: constant current, Application: LED, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -30...60°C, Body dimensions: 280x30x21mm, Power: 150W, Output current: 350...700mA, Number of outputs: 1, Supply voltage: 220...240V AC, Output voltage: 128...350V DC, Efficiency: 95%, Manufacturer series: LF-FMR, Protection: anti-overload OLP; overheating OTP; short circuit protection SCP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LF-FMR150YS LF-FMR150YS Виробник : Lifud Technology Co., Ltd. AC/DC, 150W, Вхід: 198-264VAC/180-264VDC, Вихід: 350...700mA/128...350V, розміри 280x30x21 мм, -30...+60 С Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт