LF10WBJ-12S
LF10WBJ-12S Hirose Connector
LF10WBJ_12S_CL0136_2008_1_00_2DDrawing_0000896514-1618829.pdf
Виробник: Hirose Connector
Standard Circular Connector 12P JACK SHELL SZ 10 FEM AU TERM IP67
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN JACK FMALE 12P SOLDER CUP, Packaging: Tray, Features: Backshell, Clamp, Strain Relief, Connector Type: Jack, Female Sockets, Color: Brown, Silver, Voltage Rating: 30VAC, 42VDC, Current Rating (Amps): 2A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 12, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 10, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Zinc Alloy, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Features: Backshell, Clamp, Strain Relief
Connector Type: Jack, Female Sockets
Color: Brown, Silver
Voltage Rating: 30VAC, 42VDC
Current Rating (Amps): 2A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 12
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 10
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Zinc Alloy
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 607 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LF10WBJ-12S Виробник : Hirose ?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&num=LF07WBP-3P(31) Conn Circular F 12 POS Solder ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port Tray