LF10WBJ-4S
LF10WBJ-4S Hirose Connector
LF10WBJ_4S_CL0136_2006_6_00_2DDrawing_0000896499-1618830.pdf
Виробник: Hirose Connector
Standard Circular Connector 4P JACK SHELL SZ 10 FEM AU TERM IP67
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN JACK FMALE 4P GOLD SLDR CUP, Packaging: Tray, Features: Backshell, Clamp, Strain Relief, Connector Type: Jack, Female Sockets, Color: Brown, Silver, Voltage Rating: 125VAC/DC, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 4, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 10, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Zinc Alloy, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Features: Backshell, Clamp, Strain Relief
Connector Type: Jack, Female Sockets
Color: Brown, Silver
Voltage Rating: 125VAC/DC
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 4
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 10
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Zinc Alloy
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 288 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LF10WBJ-4S LF10WBJ-4S Виробник : Hirose doc_1807201919352.pdf Conn Circular F 4 POS Solder ST Cable Mount 4 Terminal 1 Port Tray