LFB075CTP
LFB075CTP Visual Communications Company - VCC
?file=files%2FLFB_Datasheet_Rev7.pdf&file_name=LFB_Datasheet_Rev7.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: LIGHT PIPE ROUND 3MM
Packaging: Bulk
Color: Clear, Diffused
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.3mm
на замовлення 34761 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY - LFB075CTP - Lichtleiter, 19 mm, 1 Stäbe, Rund, Einpressmontage, Panelmontage, Transparent, LFB, tariffCode: 90019000, Lichtleitermontage: Einpressmontage, Panelmontage, productTraceability: No, Anzahl der Lichtleiterstäbe: 1Stäbe, rohsCompliant: YES, Lichtleiterfarbe: Transparent, Länge: 19mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, Lichtleiterform: Rund, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: LFB, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFB075CTP LFB075CTP Виробник : VCC VCC_LFB_Datasheet_Rev7-3359256.pdf LED Light Pipes LFB 3mm LightPipe 0.750" Length
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
LFB075CTP LFB075CTP Виробник : VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY 2165787.pdf Description: VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY - LFB075CTP - Lichtleiter, 19 mm, 1 Stäbe, Rund, Einpressmontage, Panelmontage, Transparent, LFB
tariffCode: 90019000
Lichtleitermontage: Einpressmontage, Panelmontage
productTraceability: No
Anzahl der Lichtleiterstäbe: 1Stäbe
rohsCompliant: YES
Lichtleiterfarbe: Transparent
Länge: 19mm