LFB127079-000
LFB127079-000 Laird-Signal Integrity Products
lfb127079-000-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE CORE 25 OHM SOLID 7.92MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: LF
Length: 0.276" (7.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 25Ohm @ 5MHz
Inner Dimension: 0.312" Dia (7.92mm)
Outer Dimension: 0.500" Dia (12.70mm)
Part Status: Active
на замовлення 49233 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 25 OHM SOLID 7.92MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: LF, Length: 0.276" (7.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 25Ohm @ 5MHz, Inner Dimension: 0.312" Dia (7.92mm), Outer Dimension: 0.500" Dia (12.70mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFB127079-000 LFB127079-000 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 9ohms 500MHz 7.92mm Inside Dia.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
LFB127079-000 Виробник : Laird Technologies SIP-CAT-Ferritecores-0812.pdf FERRITE 5 МГц, 25 Ом, 12.70x7.92x7.00мм Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт