LFB155G50CB1B948
LFB155G50CB1B948 Murata Electronics
LFB155G50CB1B948.pdf?1715830225000
Виробник: Murata Electronics
Description: BAND PASS FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 1.1dB
Bandwidth: 700MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BAND PASS FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.5GHz Center, Insertion Loss: 1.1dB, Bandwidth: 700MHz, Height (Max): 0.016" (0.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 1.1dB
Bandwidth: 700MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)