LFB174095-000
LFB174095-000 Laird-Signal Integrity Products
lfb174095-000-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE CORE 85 OHM SOLID 9.5MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: LF
Length: 1.125" (28.58mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 85Ohm @ 5MHz
Inner Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Outer Dimension: 0.685" Dia (17.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 690 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 85 OHM SOLID 9.5MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: LF, Length: 1.125" (28.58mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 85Ohm @ 5MHz, Inner Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Outer Dimension: 0.685" Dia (17.40mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFB174095-000 LFB174095-000 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 52ohms 500MHz 9.5mm Inside Dia.
на замовлення 4011 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LFB174095-000 LFB174095-000 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717-3624304.pdf Ferrite Cable Cores 52ohms 500MHz 9.5mm Inside Dia.