LFB310190-000
LFB310190-000 Laird Performance Materials
Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Ferrite Cable Cores 19ohms 500MHz 19mm Inside Dia.
на замовлення 3654 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 22 OHM SOLID 19MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: LF, Length: 0.512" (13.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 22Ohm @ 5MHz, Inner Dimension: 0.748" Dia (19.00mm), Outer Dimension: 1.220" Dia (31.00mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFB310190-000 LFB310190-000 Виробник : Laird-Signal Integrity Products lfb310190-000-datasheet Description: FERRITE CORE 22 OHM SOLID 19MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: LF
Length: 0.512" (13.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 22Ohm @ 5MHz
Inner Dimension: 0.748" Dia (19.00mm)
Outer Dimension: 1.220" Dia (31.00mm)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LFB310190-000 LFB310190-000 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 19ohms 500MHz 19mm Inside Dia.