Продукція > VCC > LFC075CTP
LFC075CTP
LFC075CTP VCC
VCC_LFCRev5.pdf
Виробник: VCC
LED Light Pipes LFC 5mm LightPipe 0.750" Length
на замовлення 4207 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LFC075CTP VCC
Description: VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY - LFC075CTP - Lichtleiter, 19 mm, 1 Stäbe, Rund, Einpressmontage, Panelmontage, Transparent, LFC, tariffCode: 90019000, Lichtleitermontage: Einpressmontage, Panelmontage, productTraceability: No, Anzahl der Lichtleiterstäbe: 1Stäbe, rohsCompliant: YES, Lichtleiterfarbe: Transparent, Länge: 19mm, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, Lichtleiterform: Rund, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: LFC, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFC075CTP LFC075CTP Виробник : VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY 2165788.pdf Description: VCC / VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY - LFC075CTP - Lichtleiter, 19 mm, 1 Stäbe, Rund, Einpressmontage, Panelmontage, Transparent, LFC
tariffCode: 90019000
Lichtleitermontage: Einpressmontage, Panelmontage
productTraceability: No
Anzahl der Lichtleiterstäbe: 1Stäbe
rohsCompliant: YES
Lichtleiterfarbe: Transparent
Länge: 19mm
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
Lichtleiterform: Rund
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: LFC
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
LFC075CTP LFC075CTP Виробник : Visual Communications Company - VCC LFCRev5.pdf Description: LFC LIGHT PIPE 0.750"