LFC789D25CDR
LFC789D25CDR Texas Instruments
lfc789d25.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
Description: IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 9V ~ 16V
Type: Positive Fixed and Adjustable
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply: 2.5mA
Supplier Device Package: 8-SOIC
Number of Outputs: 2
на замовлення 32500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 630
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC LNR REG CTRLR 2OUT 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 9V ~ 16V, Type: Positive Fixed and Adjustable, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Current - Supply: 2.5mA, Supplier Device Package: 8-SOIC, Number of Outputs: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 9V ~ 16V
Current - Supply: 2.5mA
Number of Outputs: 2
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Input: 9V ~ 16V
Current - Supply: 2.5mA