LFCG-1800+
LFCG-1800+ Mini-Circuits
LFCG-1800+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Description: CER FILTER 2.03GHZ LOW PASS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.03GHz
Insertion Loss: 2.2dB
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 2.03GHZ LOW PASS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.03GHz, Insertion Loss: 2.2dB, Height (Max): 0.037" (0.95mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFCG-1800+ LFCG-1800+ Виробник : Mini-Circuits LFCG-1800+.pdf Description: CER FILTER 2.03GHZ LOW PASS
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.03GHz
Insertion Loss: 2.2dB
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Кількість Ціна
LFCG-1800+ Виробник : Mini-Circuits LFCG-1800+.pdf LTCC Low Pass Filter, DC - 1800 MHz Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт