LFD21868MMF5E233
LFD21868MMF5E233 Murata Electronics
LFD21868MMF5E233-2399458.pdf
Виробник: Murata Electronics
Signal Conditioning 8.7GHz 50Ohm Balance Match Filter
на замовлення 359 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BALANCE 869.5MHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Balance, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 869.5MHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 13MHz, Height (Max): 0.039" (1.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFD21868MMF5E233 Виробник : Murata lfd21868mmf5e233.pdf RF Filter 868MHz 863MHz to 876MHz 2.1dB 50Ohm SMD 9Pin 0805 T/R
товару немає в наявності
LFD21868MMF5E233 Виробник : Murata LFD21868MMF5E233.pdf Signal Conditioning 500mW 869.50MHz 2.0x1.25mm Zigbee Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
товару немає в наявності
LFD21868MMF5E233 Виробник : Murata Electronics LFD21868MMF5E233.pdf Description: RF FILTER BALANCE 869.5MHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Balance
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 869.5MHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 13MHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)