LFD21892MDP1A141
LFD21892MDP1A141 Murata Electronics
k99e_l0334.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: RF FILTER 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.041" (1.05mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFD21892MDP1A141 LFD21892MDP1A141 Виробник : Murata Electronics k99e_l0334.ashx Signal Conditioning 892MHZ