LFD21892MDP2B860
LFD21892MDP2B860 Murata Electronics
murata_mure-s-a0006331786-1-1740332.pdf
Виробник: Murata Electronics
Signal Conditioning 892MHZ
на замовлення 245 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.041" (1.05mm).
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.041" (1.05mm)