LFE2-12E-5FN256C
LFE2-12E-5FN256C Lattice Semiconductor Corporation
LatticeECP2MFamilyDataSheet.pdf
Виробник: Lattice Semiconductor Corporation
Description: IC FPGA 193 I/O 256FBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TJ)
Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V
Number of Logic Elements/Cells: 12000
Supplier Device Package: 256-FPBGA (17x17)
Number of LABs/CLBs: 1500
Total RAM Bits: 226304
Number of I/O: 193
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 162 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FPGA 193 I/O 256FBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C (TJ), Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V, Number of Logic Elements/Cells: 12000, Supplier Device Package: 256-FPBGA (17x17), Number of LABs/CLBs: 1500, Total RAM Bits: 226304, Number of I/O: 193, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFE2-12E-5FN256C LFE2-12E-5FN256C Виробник : Lattice LatticeECP2MFamilyDataSheet.pdf FPGA - Field Programmable Gate Array 12K LUTs 193 I/O DSP 1.2V -5 Spd