LFG120FHD
LFG120FHD Orion Fans
LFG120FHD.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FILTER HD FOAM 120MM
Packaging: Bulk
Features: High Density
For Use With/Related Products: OA109, OA125, OA4715, OD1225, OD1232, OD1238 Series
Fan Accessory Type: Filter/Screen
Fits Fan Size: 120mm Sq
Part Status: Active
на замовлення 207 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - LFG120FHD - Filtermedium für Lüfter, 108 mm, PU (Polyurethan)-Schaum, tariffCode: 84213985, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rahmengröße: 108mm, Filtermaterial: PU (Polyurethan)-Schaum, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFG120FHD LFG120FHD Виробник : Orion Fans LFG120FHD.pdf Fan Accessories Fan Filter, High Density Foam, 120mm
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LFG120FHD LFG120FHD Виробник : ORION FANS 3162457.pdf Description: ORION FANS - LFG120FHD - Filtermedium für Lüfter, 108 mm, PU (Polyurethan)-Schaum
tariffCode: 84213985
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rahmengröße: 108mm