LFG120FHDH
LFG120FHDH Orion Fans
LFG120FHDH.pdf
Виробник: Orion Fans
Fan Accessories Fan Filter, High Density Foam with Hydrophobic, 120mm
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - LFG120FHDH - Filtermedium für Lüfter, 108 mm, PU (Polyurethan)-Schaum, tariffCode: 84213985, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rahmengröße: 108mm, Filtermaterial: PU (Polyurethan)-Schaum, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFG120FHDH LFG120FHDH Виробник : Orion Fans LFG120FHDH.pdf Description: FILTER HD FOAM HYDROPHOBIC 120MM
Packaging: Bulk
Features: High Density, Water Resistant
For Use With/Related Products: OA109, OA125, OA4715, OD1225, OD1232, OD1238 Series
Material: Aluminum
Fan Accessory Type: Filter/Screen
Fits Fan Size: 120mm Sq
Part Status: Active
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LFG120FHDH LFG120FHDH Виробник : ORION FANS 3162438.pdf Description: ORION FANS - LFG120FHDH - Filtermedium für Lüfter, 108 mm, PU (Polyurethan)-Schaum
rohsCompliant: YES
Rahmengröße: 108mm