LFG172FHD
LFG172FHD Orion Fans
lfg172fhd.pdf
Виробник: Orion Fans
Thrml Mgmt Access Fan Filter Kit Aluminum Bulk
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - LFG172FHD - Filtermedium für Lüfter, 163 mm, PU (Polyurethan)-Schaum, tariffCode: 84213985, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rahmengröße: 163mm, Filtermaterial: PU (Polyurethan)-Schaum, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 50 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LFG172FHD LFG172FHD Виробник : Orion Fans LFG172FHD.pdf Description: FILTER HD FOAM 172MM
Packaging: Bulk
Features: High Density
Fan Accessory Type: Filter/Screen
Fits Fan Size: 172mm Sq
на замовлення 189 шт:
LFG172FHD LFG172FHD Виробник : ORION FANS 3162466.pdf Description: ORION FANS - LFG172FHD - Filtermedium für Lüfter, 163 mm, PU (Polyurethan)-Schaum
rohsCompliant: YES
Rahmengröße: 163mm
Filtermaterial: PU (Polyurethan)-Schaum
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 49 шт:
LFG172FHD LFG172FHD Виробник : Orion Fans LFG172FHD-3239856.pdf Fan Accessories Fan Filter, High Density Foam, 172mm