LFG172FHDH
LFG172FHDH Orion Fans
LFG172FHDH.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FILTER HD FOAM HYDROPHOBIC 172MM
Packaging: Bulk
Features: High Density, Water Resistant
Material: Aluminum
Fan Accessory Type: Filter/Screen
Fits Fan Size: 172mm Sq
Part Status: Active
на замовлення 346 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - LFG172FHDH - Filtermedium für Lüfter, 163 mm, PU (Polyurethan)-Schaum, tariffCode: 84213985, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rahmengröße: 163mm, Filtermaterial: PU (Polyurethan)-Schaum, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFG172FHDH LFG172FHDH Виробник : Orion Fans LFG172FHDH-3239311.pdf Fan Accessories Fan Filter, High Density Foam with Hydrophobic, 172mm
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LFG172FHDH LFG172FHDH Виробник : ORION FANS 3162452.pdf Description: ORION FANS - LFG172FHDH - Filtermedium für Lüfter, 163 mm, PU (Polyurethan)-Schaum
rohsCompliant: YES
Rahmengröße: 163mm