LFL15620MTC1C037 Murata Electronics
k99e_l0270.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: RF FILTER LOW PASS 620MHZ 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 620MHz Center
Insertion Loss: 0.4dB
Bandwidth: 150MHz
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 620MHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 620MHz Center, Insertion Loss: 0.4dB, Bandwidth: 150MHz, Height (Max): 0.016" (0.40mm).
Інші пропозиції LFL15620MTC1C037
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFL15620MTC1C037 Виробник : Murata Electronics LFL15620MTC1C037-1843271.pdf Signal Conditioning 620MHZ