LFL18829MTCRD627
LFL18829MTCRD627 Murata Electronics
LFL18829MTCRD627.pdf?1497238230000
Виробник: Murata Electronics
Description: LOW PASS FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 829MHz Center
Insertion Loss: 0.8dB
Bandwidth: 262MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW PASS FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 829MHz Center, Insertion Loss: 0.8dB, Bandwidth: 262MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 829MHz Center
Insertion Loss: 0.8dB
Bandwidth: 262MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)