Продукція > CINCON > LFM200M280C
LFM200M280C
LFM200M280C Cincon
Cincon_7-19-2024_Datasheet-LFM200M-series (1).pdf
Виробник: Cincon
Power Supplies - Chassis Mount 200W 28V 3.93A Med
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCHING POWER SUPPLIES AC-DC S, Power (Watts): 170W (200W Forced Air), Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.09" L x 2.28" W x 1.00" H (78.5mm x 57.9mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, TUV, UKCA, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 28V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV, Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1, Current - Output 1: 7.14 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFM200M280C Виробник : Cincon Electronics Co. LTD Description: SWITCHING POWER SUPPLIES AC-DC S
Power (Watts): 170W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.09" L x 2.28" W x 1.00" H (78.5mm x 57.9mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, TUV, UKCA
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 28V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 7.14 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 28V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Current - Output 1: 7.14 A