Продукція > CINCON > LFM200M480C
LFM200M480C
LFM200M480C Cincon
Cincon_7_19_2024_Datasheet_LFM200M_series__1_-3475466.pdf
Виробник: Cincon
Modular Power Supplies 200W 48V 2.29A Med
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SWITCHING POWER SUPPLIES AC-DC S, Power (Watts): 170W (200W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.09" L x 2.28" W x 1.00" H (78.5mm x 57.9mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, TUV, UKCA, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 4.16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 170W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.09" L x 2.28" W x 1.00" H (78.5mm x 57.9mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, TUV, UKCA
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 4.16 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Current - Output 1: 4.16 A