Продукція > CINCON > LFM200S150C-C0
LFM200S150C-C0
LFM200S150C-C0 Cincon
Cincon_7_19_2024_Datasheet_LFM200S_series-3475096.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 200W 15V 7.33A Insert
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: SWITCHING POWER SUPPLIES AC-DC S, Power (Watts): 110W (200W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Packaging: Tray, Size / Dimension: 3.09" L x 2.28" W x 1.00" H (78.5mm x 57.9mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, UKCA, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 13.33 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 110W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Tray
Size / Dimension: 3.09" L x 2.28" W x 1.00" H (78.5mm x 57.9mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 115 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, UKCA
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 13.33 A