Продукція > CINCON > LFM300M150C
LFM300M150C
LFM300M150C Cincon
Cincon_04_27_2024_Datasheet_LFM300M_series-3451573.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 300W 15V 10.67A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: Medical power supply unit, Packaging: Bulk, Power (Watts): 300W, Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.09" L x 2.28" W x 1.00" H (103.9mm x 57.9mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, TUV, UKCA, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV, Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1, Current - Output 1: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Power (Watts): 300W
Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.09" L x 2.28" W x 1.00" H (103.9mm x 57.9mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CE, cURus, DEMKO, FCC, TUV, UKCA
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Standard Number: 60335-1; 60601-1; 62368-1
Current - Output 1: 20 A