Продукція > CINCON > LFM300M240C
LFM300M240C
LFM300M240C Cincon
Cincon_04_27_2024_Datasheet_LFM300M_series-3451573.pdf
Виробник: Cincon
Switching Power Supplies 300W 24V 6.67A