Продукція > CINCON > LFM300M540C
LFM300M540C
LFM300M540C Cincon
Cincon_04-27-2024_Datasheet-LFM300M-series.pdf
Виробник: Cincon
Power Supplies - Chassis Mount 300W 54V 5.96A