Продукція > EOS POWER > LFMWLP350-1005
LFMWLP350-1005
LFMWLP350-1005 EOS POWER
mwlp350_datasheet.pdf
Виробник: EOS POWER
AC/DC Power Supply Single-OUT 30V 6.67(Convection)A/11.67(Forced Air)A 350W Medical 6-Pin
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 30V 200W, Power (Watts): 200W (350W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 390VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 30V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 6.67 A.
Інші пропозиції LFMWLP350-1005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LFMWLP350-1005 LFMWLP350-1005 Виробник : EOS Power MWLP350_Datasheet.pdf Description: AC/DC CONVERTER 30V 200W
Power (Watts): 200W (350W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 390VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 30V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 6.67 A