Продукція > EOS POWER > LFMWLT300-1001-3
LFMWLT300-1001-3
LFMWLT300-1001-3 EOS Power
Виробник: EOS Power
Description: AC/DC CONVERTER 12V 200W
Power (Watts): 200W (300W Forced Air)
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 25 A
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 200W, Power (Watts): 200W (300W Forced Air), Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CE, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 25 A.